Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)

0
411
görünümler

Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ) ,hercai oyuncuları,hercai konusu,akın akınözü kimdir,akın akınözü annesi,akın akınözü…..

Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)

Hercai dizisiyle kendisine milyonlarca hayran kazandıran genç oyuncu Akın Akınözü, hayatıyla da merak konusu oluyor.Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Hercai nin Miran ı Akın Akınözü, kısa sürede sosyal medyada 1 milyon takipçiye ulaştı ve arama motorlarında da en çok aratılan kişiler arasına yerleşti.

Miran karakteriyle müthiş bir popülarite kazanan Akın Akınözü’nün annesi, genç görüntüsüyle görenleri şaşırtıyor.

Akın Akınözü Kimdir - Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)
Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)

Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)

İşte Akın Akınözü’nün annesi.Akın Akınözü sadece yaptığı işlerle değil hayatıyla da merak ediliyor. Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)Daha önce Payitaht, Arkadaşlar İyidir ve Aslan Ailem dizilerinde rol alan Akın Akınözü, Hercai dizisiyle şöhreti elde etti. Akın Akınözü’nün oyunculuğa yönelmesini ise annesi Özlem Akınözü sağladı.

Özlem Akınözü, lise yıllarında oğlunu konservatuara göndermek istedi ancak oğlu matematik okumak istediğini dile getirerek Los Angeles – General Studies, UC- Berkeley – Applied Math’den mezun oldu.

Matematik bölümünde yüksek lisans eğitimi de alan Akınözü, okul bittikten sonra annesinin sözünü dinleyerek oyunculuğa yöneldi.

Akın Akınözü Kimdir – Annesi Özlem Akınözü (HERCAİ)

Akın Akınözünün rol aldığı tüm diziler ve filmler :

 1. 2019 – Hercai (Miran) (TV Dizisi).
  2017-2018 – Aslan Ailem (Murat) (TV Dizisi).
  2017 – Payitaht Abdülhamid (Ömer) (TV Dizisi).
  2016 – Arkadaşlar İyidir (Yunus) (TV Dizisi).
  2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (İvan/Ali) (TV Dizisi).
  2014 – Azrail (Sinema Filmi).
 2. Akın Akınözü, 1990 yılında Ankara’da doğmuştur.Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamlayıp, oyunculuk üzerine eğitim almıştır.2014 yılında Azrail sinema filmi ile kariyerine adım atmıştır.2015 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ilk kez televizyon ekranlarında boy göstermiş daha sonra ise Arkadaşlar İyidir dizisinde rol almıştır.Trt ekranlarında yayınlana; başrolü Özlem Conker, Bülent İnal ve Ezgi Eyüboğlu ile paylaştığı Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda yer almakta ve Ömer karakterini canlandırmaktadır.

 3. Pekii Akın Akınözü’ndeki cevheri keşfeden annesi Özlem Akınözü kimdir?
 4. Akınözü nün merak edilen annesi Özlem Akınözü
 5. özlem akınözü
  özlem akınözü

CEVAP BIRAKIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz